Adresë

Nr. 46 i rrugës baishijian,

zona industriale langxi,

Qyteti Xuancheng,

Provinca Anhui, Kinë

Posta elektronike

alice@lisenwpc.com

jacky@lisenwpc.com

info@lisenwpc.com

Telefoni

Zyra: 0086-0563-3830116

Alice: 0086-13635632626

Tanya: 0086-18317079572

Orët

E hene e premte:

8:30 deri në 5:30 pasdite

E shtune dheE diela: Mbyllur

DUA T TO PUNONI ME NE?

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni