Produkte të reja

Rekomandoni Produktet

China wholesale WPC composite handrail waterproof WPC outdoor balustrades

Kinë me shumicë ujësjellës i përbërë WPC parmak ...

Emri LS-B150x115 gjatësia 1500 mm i Lartë 1150 mm Gjatësia tjetër 2.2m, 2.9m, 3.6m Zbatimi Park, kopsht, urë malore Trajtim sipërfaqësor I butë, i pastruar, Super embossing Shërbimi pas shitjes Mbështetje teknike online Ngjyra gri, kafe, çokollatë, cedër , etj Karakteristikat e produktit ra Parmaku WPC përdoret gjerësisht në urën e parkut dhe urën malore për të mbrojtur sigurinë e njerëzve. Ne kemi disa stile të parmakëve WPC për të kënaqur nevojat e klientëve të ndryshëm ....

Outdoor Co-extruded Wood Composite WPC Cladding

Veshje WPC e përbërë nga druri e bashkë-ekstruduar

Emri Bashkë-nxjerrje Artikulli i veshjes WPC Co-LS219H26 Gjerësia e Seksionit 219 mm Trashësia 26 mm Pesha 3150g / M Dendësia 1350 kg / m³ Gjatësia Aplikimi i personalizuar Pishina, kopsht i jashtëm Garancia e krehur ose lëmimi i sipërfaqes Pesë vjet Karakteristikë e produktit ● Co-nxjerrje, teknologjia më e fundit në varg i përbërë prej druri, kjo teknologji e përparuar e kapakut është bashkë-ekstruduar në bërthamë, materiali i tij me sipërfaqe është ai që i jep secilës bord unik dhe su ...

Eco-friendly Wood Composite Co-extrusion WPC Decking

Eko-miqësore Dru përbërë bashkë-nxjerrje WPC De ...

Emri Co-extrusion WPC stolisje Artikulli Co-LS140S22 Gjerësia e Seksionit 140 mm Trashësia 22mm Pesha 4100g / M Dendësia 1350kg / m³ Gjatësia 2.2m, 2.9m ose Parku i Zbatimit i Zbatuar, Peisazhi, Platforma e Hapur Garancia e Pastruar me Lëmuar ose Lëmimi i Pesë viteve Viti Karakteristikë e Produktit ● Co - ekstrusioni, teknologjia më e fundit në gamën e përbërë nga druri, kjo teknologji e përparuar e kapakut bashkë-ekstradohet deri në bërthamë, materiali i tij sipërfaqësor i mbuluar është ai që i jep secilës bord ...

Weather Resistance Outdoor Wood Composite WPC Hollow Decking

Rezistenca e motit Dru i jashtëm WPC i përbërë H ...

Emri WPC Hollow Decking Artikulli LS140H25B Gjerësia e Seksionit 140 mm Trashësia 25mm Pesha 2560g / m Dendësia 1350kg / m³ Gjatësia 2.9m 3.6m ose Zona e Zbatimit e personalizuar Peisazhi, Kopshti, Vila Pranvera e Trajtimit të Sipërfaqes Garancia Pesë vjet Karakteristika e Produktit material Materiali kryesor i dekorimit të WPC është PE, fibra druri dhe aditivëve. Dekorimi ynë WPC është i popullarizuar në të gjithë botën ndërsa ne përdorim material natyre. Dec Dekorimi i WPC-së tonë është druri i bukur dhe elegant prej druri ...

Environmental protection outdoor decorative easy installation wood plastic WPC handrail

Mbrojtja e mjedisit ...

Emri LS-B200x115 gjatësi 2000 mm I lartë 1150 mm Gjatësi tjetër 2.2m, 2.9m, 3.6m ose park i zbatueshëm i përshtatur, kopsht, urë malore Trajtim sipërfaqësor I butë, i pastruar, Super embossing Shërbim pas shitjes Mbështetje teknike në internet Ngjyra gri, kafe, çokollatë, cedër , etj Karakteristikat e produktit ra Parmaku WPC përdoret gjerësisht në urën e parkut dhe urën malore për të mbrojtur sigurinë e njerëzve. Ne kemi disa stile të parmakëve WPC për të kënaqur nevojat e klientëve të ndryshëm ....

China manufacturer waterproof 130x10mm wood plastic composite WPC wall cladding

Prodhues Kinë i papërshkueshëm nga uji plaxhi prej druri 130x10mm ...

Emri LSC13010 Gjerësia e Seksionit 130 mm Trashësia 10mm Pesha 1800g / m Dendësia 1350kg / m³ Gjatësia 2.2m, 2.9m, 3.6m ose Zbatimi i personalizuar Vilë, shtëpi vilë Trajtimi sipërfaqësor Lëmimi dhe groove Garancia Pesë vjet Tipar i Produktit cla Veshja e murit WPC ynë është e bukur dhe elegante druri strukturë druri druri, prekni me instalim të lehtë, kështu që mund të plotësojë kërkesa të ndryshme të klientëve. Mund të rruhet, gozhdohet, shpohet dhe pritet për t'iu përshtatur aksesit ...

China manufacturer 3D embossed 157x16mm fireproof wood plastic composite WPC wall cladding

Prodhuesi kinez 3D i stampuar firepro 157x16 mm ...

Emri 3D WPC Veshja e Murit Artikulli LS157H16 Gjerësia e Seksionit 157 mm Trashësia 16 mm Pesha 1880g / m Dendësia 1350kg / m³ Gjatësia 2.2m, 2.9m, 3.6mor aplikim i personalizuar Vilë, shtëpi vilë Trajtimi sipërfaqësor 3D embossed Garanci Pesë vjet Tipar i produktit cla Veshja e murit WPC ynë natyrë e bukur dhe elegante drithëra druri, prekje me instalim të lehtë, kështu që mund të plotësojë kërkesa të ndryshme të klientëve. Mund të rruhet, gozhdohet, shpohet një ...

3D Deep Embossed Waterproof composite WPC Hollow Decking

3D WPC i përbërë i papërshkueshëm nga uji i stampuar në thellësi Hollo ...

Emri 3D Embossed WPC Decking Item LS135H25 Gjerësia e Seksionit 135 mm Trashësia 25mm Pesha 2650g / M Dendësia 1350kg / m³ Gjatësia 2.9m, 3.6m, 4.2m ose Zbatimi i personalizuar Pishina, Parku, etj. Garancia e krehur ose lëmues e trajtimit të sipërfaqes Pesë vjet Karakteristikë e produktit ● E re teknologji embossing 3D dysheme dekorimi në natyrë WPC, përmirësim dekorativ. Teknologjia e gdhendjes 3D është një teknikë gdhendje sipërfaqësore. Secili kat është i njëjtë me një s ...

LAJME

  • Çfarë është bashkë-nxjerrja?

    Bashkë-nxjerrja, teknologjia më e fundit në gamën e përbërë nga druri, kjo teknologji e përparuar e kapakut është bashkë-ekstruduar në bërthamë, materiali i saj sipërfaqësor i mbuluar është ai që i jep secilës bord performancë unike dhe superiore. Karakteristikat izoluese të kapakut e bëjnë bordin e bashkë-nxjerrjes jashtëzakonisht të qëndrueshëm, sipërfaqja nuk do të zgjerohet dhe ...

  • Çfarë është Seria 3D e stampuar?

    Lihua WPC 3D Embossed Composite Decking është produkti i dekorimit të teknologjisë së re, ose mund ta quani të stampuar thellë ose super të stampuar. Teknologjia kryesore është procesi i stampimit të thellë gjatë prodhimit. Kur përfundon nxjerrja, modeli është një sipërfaqe e bordeve. Stampimi 3D i teknologjisë së re ...

  • Çfarë është seria WPC?

    WPC nuk ka përbërje plastike druri, materiali kryesor është PE dhe fibra druri. WPC gëzon avantazhet e drurit dhe materialeve polimer. Por pa të metat e tyre. Isshtë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i drurit. Dekorimi i WPC është jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe i njohur për esteti i saj i mrekullueshëm, realist ...