Адреса

Бр. 46 на патот Баишиџијан,

индустриска зона лангкси,

Град Ксуангенг,

Провинција Анхуи, Кина

Е-пошта

alice@lisenwpc.com

jacky@lisenwpc.com

info@lisenwpc.com

Телефон

Канцеларија: 0086-0563-3830116

Алиса: 0086-13635632626

Тања: 0086-18317079572

Часови

Понеделник-петок:

Од 8:30 до 17:30 часот

Сабота иНедела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТИМЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја